דורות
מוצרי שום ותיבול

הסיפור של דורות מתחיל בסוף שנות השמונים, כשגיורא (גיוראל'ה), חבר קיבוץ דורות ואיש של חזון, מחליט לפצח את גנום השום. המטרה: לזקק את אלפי הדונמים של גידולי השום בקיבוץ למוצר בסיסי בכל בית. הוא אוסף שיני שום שנפסלו לשיווק, מקלף, כותש, מקפיא בצנצנות ומחלק לשכנים. השמועה על הלהיט החדש במשק מתפשטת כמו ריח של שום מטוגן. גיורא נדלק, מעמיד קראוון בחצר (שלימים הפך למפעל הראשון) ומתחיל לצנצן שום כתוש קפוא בערימות. מאז הכל היסטוריה, ועד היום, אנחנו מתמחים בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי תיבול קפואים לכל הארץ וברחבי העולם.

פשוט לבשל

שמירה על סדר יום מאוזן תזונתית היא המניע שלנו: מצד אחד המודעות לאורח חיים בריא גוברת, מצד שני הזמן שנותר לבישול הולך ומתקצר. השאיפה לבשל קל, טעים ובריא מחייבת מציאת פתרונות ולמידה של טכניקות חדשות לקיצורי דרך במטבח. וממש כאן אנחנו נכנסים למגשית! קוביות התיבול הקפואות שלנו מתלבשות בול על הצורך בחומר גלם איכותי וזמין באופן מיידי. לא צריך לשטוף, לחתוך, לקצוץ, לכתוש, לבלגן ולהתעייף. לשלוף מהמקפיא, ללחוץ ופשוט לבשל.

כל מוצרי התיבול שלנו:
עשויים מ-100% חומרים טבעיים, ללא הנדסה גנטית. גם אם ממש תחפשו, לא תמצאו חומרים משמרים, צבעי מאכל מלאכותיים, חומצות שומן טראנס, כולסטרול, גלוטן ואלרגנים.

מוצרי תיבול עם תעודות
דורות עומדת בתקני התעשייה המחמירים ביותר, ביניהם: BRC, ISO 9001:2015.
לכל המוצרים שלנו תעודות כשרות לקהלים השונים, ביניהן אפרתי, רבנות שדות נגב, בד"צ העדה החרדית, וכשרות בחו"ל.

אחריות תאגידית
אמנת שקיפות ואתיקה עסקית וארגונית

אנחנו בדורות מאמינים שמעורבות בקהילה צריכה לשקף את הפעילות העסקית. דורות שואפת להיות קבוצה עסקית מובילה היוצרת סביבת חיים בת-קיימא ומתקדמת בארץ ובעולם. כדי לטפח ולקדם את הבריאות והרווחה של הלקוחות והצרכנים, אנחנו מפתחים מוצרים מתקדמים המותאמים לכל פלח שוק. דורות מחויבת לקידום שוויון הזדמנויות, לעידוד רב-תרבותיות בחברה וליצירת סביבת עבודה משלבת לכל העובדים. אנחנו שואפים לשפר את איכות חייהם של כל הסובבים אותנו, מלקוחות ועד עובדים, ולתרום לפיתוח הכלכלי, החברתי והסביבתי של הקהילות, האזורים והמדינות שבהם אנו פועלים.

איך אנחנו עושים את זה?

אחריות חברתית: קיום קוד אתי, הדרכות בנושאים חברתיים, העשרה מניעת הטרדות מיניות ואלימות, פרסום מידע לעובדים בשלוש שפות, העסקת עובדים מכל המגזרים, בדיקת שביעות רצון העובדים, חגיגת אירועים וחגים, טיולים, ימי כיף משותפים ועוד.

אחריות סביבתית: איסוף אריזות למיחזור, אי-שריפת פסולת, צמצום שימוש בחומרי אריזה, מבדקים ועמידה בתקנים המחמירים בעולם לבטיחות מזון ובטיחות בעבודה. (BRC, 2015 ISO9001)
אחריות ביחסי עבודה: עבודה ע"פ חוקי העבודה, סקר סיכונים לבטיחות בעבודה, הסכמי עבודה כנדרש, סקר שביעות רצון עובדים, משוב לעובדים, קידום עובדים.

אחריות למוצר: שיפור מתכונים, מוצרים חסכוניים, מוצרים ללא חומרים משמרים מחומרי גלם טריים ותוקף ארוך. שיפור טעמים לפי סקר צרכנים, מבדקי ספקים, חומרי גלם איכותיים, תקן בטיחות מזון, בטיחות מוצר…
אחריות לממשל תאגידי: ישיבות הנהלה סדירות, ישיבות דירקטוריון, שיתוף עובדים במידע, נוהל קבלת החלטות, נהלי מפעל, דיאלוג עם כל מחזיקי העניין – בעלים, הנהלת המפעל, עובדים, לקוחות, ספקים.

הצטרפות לעמיתי ודירוג "מעלה": ארגון הגג של חברות ישראליות המטמיעות, מנהלות ומקדמות אחריות חברתית סביבתית.
דירוג מעלה לאחריות תאגידית: שימוש בשאלון הדירוג מסייע להבנת הסטנדרטים בתחומים של אתיקה, גיוון בתעסוקה, סביבת עבודה, התנדבות, קהילה, איכות סביבה, שקיפות וכו' ובניית תוכניות העבודה למיפוי ליישום ולהטמעה בארגון של אחריות תאגידית.

חברת "מוצרי שום ותיבול דורות" רואה באיכות ובבטיחות המוצר ערך עליון.

החברה מיישמת את מערכת ניהול האיכות על פי דרישות ת"י ISO 9001:2015, ואת מערכת ניהול בטיחות המוצר על פי דרישת ה-FSSC, עבור מוצרי השום, ג'ינג'ר, כורכום, בצל מטוגן ועשבי תיבול.

החברה מחויבת לפתח, לייצר ולשווק מוצרים איכותיים, חוקיים, אותנטיים ובטוחים לצריכה, העומדים בתקנות וחוקים מקומיים ובינלאומיים, ואשר יוצרו תוך הקפדה על הוראות העבודה ותמיכה בנהלי HACCP ועל פי הקודים האתיים המושתתים בחברה. בנוסף, החברה מחויבת לשיפור מתמיד של מערכת ניהול בטיחות המזון, האיכות והתרבות הארגונית של האתר.

newsletter

עוד לא מתבלים איתנו?
הצטרפו עכשיו לניוזלטר שלנו וקבלו: מתכונים טעימים (וקלים!) רעיונות מעולים (שמקלילים) ומלא זמן פנוי לדברים שבאמת חשובים